Bunt kontra własny kąt

Twój dom obfituje w bunt i złą energię? To Wasz ukochany nastolatek. Dorasta i odczuwa potrzebę wyrażenia swojej osobowości. Przy doborze odpowiednich mebli młodzieżowych do jego pokoju, pozwól by miał w tym swój duży udział. Warto by było ono jego drugą wersją: kreatywne, innowacyjne, nowoczesne, podążające za współczesną modą i choć trochę odzwierciedlające luksus obecnego wieku.

Choć my dorośli myślimy bardzo rozważnie i często odrzucamy białe meble młodzieżowe, gdyż bardzo widać na nich wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, to w tym wypadku powinniśmy je zaakceptować. Młodzi marzą właśnie o przeważającej bieli w pokoju. To ewidentna oznaka nowoczesności, w której nie tylko sami będą czuli się dobrze, ale i będą mogli bez wstydu zaprosić do siebie swoich znajomych.

Pokój dla młodzieży powinien zawierać kilka stref, służących do czegoś zupełnie innego. Strefę wypoczynku, w której będzie można spokojnie regenerować siły na następny dzień; strefę pracy, w której młodzieniec będzie miał swój mały kącik do rozwoju i odrabiania lekcji oraz strefę przechowawczą, w której pod ręką będą się znajdowały wszystkie potrzebne mu rzeczy.

Jeśli pokój, który urządzacie nie jest zbyt wielkich rozmiarów, to wcale nie powiedziane, że musisz się martwić. Producenci projektują w tym momencie bardzo dużo białych mebli, także z myślą o tych, którzy posiadają niewiele miejsca. Dużą oszczędnością przestrzeni byłoby składane łóżko, być może nieco mniejsze biurko. Pamiętaj, że gdy ilość wolnego miejsca naprawdę Cię ogranicza, możesz zdecydować się na komodę zamiast ogromnej trzydrzwiowej szafy.

Przy najbliższej wolnej chwili zaproś na rozmowę swoje ”duże dziecko” i razem zadecydujcie o szczegółach. Wyboru łatwiej będzie dokonać tutaj: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-nastolatka/

Powodzenia!

  Jaki tusz do Canon Pixma TS3150?
Previous post Popularne trendy kolorystyczne
Next post Jaki filtr wybrać do lodówki Samsung rs51k57h02c?