Maseczki z mlekiem klaczy

Maseczki z mlekiem klaczy bogate są w witaminy z grupy B, kwasy alfa-hydroksykwasy, wapń i inne silne przeciwutleniacze, które mają wiele zalet dla skóry! Odżywiają one komórki skóry od wewnątrz i utrzymuje nawilżenie skóry przez cały dzień. Szczególnie dla skóry trądzikowej, gdzie delikatnie złuszcza i stopniowo leczy Twój trądzik.

W przypadku skóry tłustej można używać maseczek, aby wydobyć nadmiar sebum z wewnętrznych porów skóry i je oczyścić. Jest to świetny środek o naturalnym składzie, który oczyszcza twarz. Wypędzi z zatkanych porów wszystkie grudki, zapobiegając powstawaniu kolejnych zaskórników, trądziku i innych.

Nawilżenie w cenie

Masz suchą, łuszczącą się skórę? Użyj tego prostego środka, który zmiękczy skórę i usunie łuszczące się komórki skóry. Maseczki z mlekiem klaczy działają niezwykle delikatnie, jednak w ostatecznym rozrachunku działają dla skóry wiele dobrego. Niechciane opalenizny, ciemniejsze odcienie skóry i pigmentację można usunąć stosując miejscowo te maseczki.

Wysoka zawartość kwasu mlekowego ma nie tylko właściwości rozjaśniające skórę, ale również pomaga pozbyć się martwych komórek na powierzchni skóry. Beta-hydroksy to kwas mlekowy, forma alfa-hydroksykwasu występująca w surowym mleku.

Gdzie kupić maseczki

Maseczki można kupić bezpośrednio na stronie producenta Tam również znajdziemy informacje o produkcie i jego benefitach w działaniu na skórze. Można je stosować dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku.

  Systemy SAP hana z możliwością pracy w czasie rzeczywistym
Previous post System SAP oraz sieci partnerskie
Next post Bezpieczne meble dla dziecka